Aktualności

Strona 1 z 7  > >>

10-04-2014
Wraz z początkiem nowego sezonu wakacyjnego firma AD Engineering zakończyła generalny remont trzygwiazdkowego hotelu Nawigator w Szczawnicy.

Hotel Nawigator to trzygwiazdkowy obiekt, położony przy ulicy Zdrojowej w Szczawnicy. Firma AD Engineering w ramach jego kompleksowego remontu dokonała gruntownego odnowienia wszystkich 57 pokoi, którymi dysponuje obiekt - w tym apartamentów i pokoi typu studio. Zależnie od projektu, każde pomieszczenie zostało gruntownie wyremontowane.


03-04-2014
AD Engineering Sp. z o.o. został Generalnym Wykonawcą zadania pn.: "Adaptacja budynku dawnej kotłowni, znajdującej się obok klubu Studio na studencką świetlicę środowiskową, na terenie MS AGH w Krakowie ZP/0782/2012". Kontrakt zostanie zrealizowany w ramach Zamówień Publicznych dla Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Okres realizacji przedmiotowej inwestycji: 6 miesięcy od podpisania umowy.
03-07-2013
ADE sponsorem wyścigu
Tradycyjnie już, w pierwszy weekend czerwca po trasach powiatu myślenickiego, bocheńskiego i wielickiego odbędą się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w kolarstwie szosowym juniorów - "ZŁOTEKOŁO" a zarazem XXX Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów "Dobczyce 2012" Jest to wyścig najwyższej, kategorii A i należy do najtrudniejszych w Polsce. Będzie to doskonała okazja aby zobaczyć w akcji najlepszych kolarzy kategorii junior w Polsce i czołowe drużyny z Niemiec i Czech. Dla kolarzy będzie to walka o tytuł Mistrza Krajowego Zrzeszenia LZS na rok 2012 a także eliminacja do Mistrzostw Świata. Bazą wyścigu po raz kolejny będzie Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Jałowcowa Góra w Dobczycach.